Obozy dla dzieci i młodzieży 2020

Obozy dla dzieci i młodzieży 2020

Katalog Lato 2020

Sezon obozów wakacyjnych dla dzieci i młodziezy 2020 zbliża się z każdym dniem nowego roku, a fani już przeglądają szczególnie atrakcyjne oferty na rynku. Do najbardziej znanych i bezpiecznych propozycji, należą wyjazdy organizowane przez Agencję Turystyczną Wonderlands. Agencja posiada 30 letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Najnowszy katalog LATO 2020 znajdziecie na: https://aktywne-obozy.pl/katalog-pdf/

Propozycje tegorocznego wypoczynku obfitują zarówno w znane z lat poprzednich obozy:

 • militarne,
 • ASG
 • survivalowe
 • przygodowe
 • windsurfingowe
 • paintballowe

jak również nowości:

 • obozy fabularne
 • obozy wędkarskie
 • obozy fantasy
 • obozy dla najmłodszych dzieci z laserowym paintballem

Obozy przeznaczone są dla uczestników od 7 roku życia wzwyż.

Lokalizacja

Pobyt w nadmorskich miejscowościach w Polsce, w Borach Tucholskich lub też na ziemi łódzkiej w Spale pozwala na przeniesienie się w świat przygód i fabularnych symulacji na miarę największych podróżników. Zamiłowanie do wojskowego charakteru obozów przyciągać będzie w tym roku nowych uczestników obozami snajperskimi, militarnymi, paintballowymi, a nawet strzeleckimi ASG. Obozy te organizowane są w Mrzeżynie i naszym Ośrodku Wypoczynkowym “Leśne Ustronie” w Borach tucholskich w miejscowości Zamrzenica.

Dla najmłodszych miłośników ASG i paintbala dostępne są obozy:

 • ,,Mały Komandos” – obóz militarny
 • “Potyczki w świecie Fortnite’a” – obóz z laserowym paintballem

Pozostałe obozy nad morzem organizowane są w: Dziwnówku, Dźwirzynie, Międzywodziu, Mielnie

obóz militarny dla młodzieży

Dlaczego aktywne obozy?

Dzieci i młodzież korzystające z propozycji AktywneObozy.pl nie mogą się nudzić, stąd też wspólne ogniska, rozgrzewki w formie gier i zabaw, a genialnym dodatkiem jest uzyskanie certyfikatu czy odznaki potwierdzającej osiągnięcia. Autorskie programy, które tworzą imitację świata tematycznego obozu stanowią na rynku zaletę, która zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę spośród innych propozycji dostępnych na rynku. Bogactwo propozycji jest tu dodatkowo wspomagane tak tradycyjnymi zajęciami jak spacery, śpiewy i integracja z grupą, przygotowywanie przekąsek i napojów. Nie sposób pominąć zawansowanych rozrywek typu zajęcia linowe, przygody rowerowe, alpinistyczne, artystyczne i cała gama wzajemnie uzupełniających się atrakcji.

Pod okiem instruktorów i doświadczonych opiekunów, dzieci i młodzież w każdym wieku zyskują dostosowane do ich predyspozycji zadania, wzmacniające w grupie poczucie przynależności do danego obozu. Masze obozy w 2020 roku stwarzają również warunki do rozwoju tężyzny fizycznej i wyobraźni, a przy tym odpoczynku, z którego uczestnicy wracają zadowoleni i głodni kolejnych wrażeń.

Promocje 2020

Jak co roku na naszej stronie dostępne są oferty promocyjne. Do 9 lutego obowiązuje promocja zimowa, dzięki której zaoszczędzić można aż 150 złotych. Pozostałe dostępne opcje to stały klient, rodzeństwo i przyjaciele. promocje łączą się ze sobą!

Dodaj komentarz