Domek do wynajęcia Bukowina, czyli urlop twoich marzeń

Domek do wynajęcia Bukowina, czyli urlop twoich marzeń

Tęsknisz za widokiem polskich gór, a jednocześnie chciałbyś poczuć się jak alpinista przed himalajską wyprawą? Na południu kraju znajdziesz ośrodek wypoczynkowy, który spełni twoje marzenia. Tybet domki i apartamenty to idealne miejsce dla rodzin, grup przyjaciół i samotnych wędrowców żądnych przygód. Na hasło: domek do wynajęcia Bukowina nie znajdziesz nic lepszego. Czy załączone fotografie nie są wystarczającą zachętą?

Tybet – jedno słowo, wiele znaczeń

Być może zastanawiasz się, dlaczego domki do wynajęcia w Bukowinie Tatrzańskiej nazwano tak, jak azjatycką krainę. Skoro jesteś wielbicielem gór, z pewnością zainteresuje cię poniższa ciekawostka: mianem tybetu określa się również regionalną tkaninę. Materiał, który jest dziś nieodłączną częścią góralskich strojów, jest sprowadzany z Himalajów. Przyozdabia on także wnętrza dostępnych do wynajęcia obiektów.

Domek do wynajęcia w Bukowinie Tatrzańskiej

Jeśli planujesz górskie wakacje, możesz wybierać spośród domków do wynajęcia Bukowina oraz apartamentów. W ośrodku wypoczynkowym Tybet każdy z tych obiektów nosi własną nazwę. Odnosi się ona do kolorów poszczególnych elementów, które znajdują się w jego wnętrzu. Wybierz swój ulubiony – w przypadku domków do wynajęcia Bukowina może to być kolor czerwony, fioletowy, szary lub zielony – lub kieruj się opisami ich wyposażenia.

apartament bukowina

W zależności od wybranego przez ciebie domku do wynajęcia w Bukowinie, wśród udogodnień pojawią się atrakcje takie jak drewniany kominek i taras, z którego rozpościera się piękny widok na Tatry. Właściciele gwarantują ci także:

  • wygodne miejsce do spania – liczba i wymiary łóżek są uzależnione od tego, który domek wybierzesz
  • w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz pralkę i zmywarkę
  • dostęp do WiFi i telewizji (choć jesteśmy pewni, że wybierzesz atrakcje na zewnątrz)
  • parking.

Domek do wynajęcia Bukowina został także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Chłodne wieczory możesz spędzić przy rozpalonym ognisku. W niedalekiej odległości od ośrodka znajdziesz targ, stadninę koni, wyciąg narciarski i polecane restauracje. Bukowina Tatrzańska to także jeden z najlepszych punktów wypadowych na mapie południowej Polski, uwielbiany przez miłośników górskich wypraw. Bez trudu zaplanujesz wycieczki na najróżniejsze szlaki – nie tylko nad Morskie Oko, a także leśne spacery, spływ Dunajcem czy przygodę na terenie Zamku w Niedzicy. Jeśli planujesz wyjazd z dziećmi, nie obawiaj się – w ośrodku wypoczynkowym Tybet twoje pociechy z pewnością nie będą się nudzić.

Dodaj komentarz