Londyn dostępny od zaraz

Londyn dostępny od zaraz

Londyn wiele osóbom kojarzy się z wygórowanymi cenami, a wycieczka albo pobyt w hotelu w tym mieście to wciąż nie lada luksus. Styczniowa promocja w hotelu Hoxton świadczy o tym, ze w stolicy Wielkiej Brytanii ma możliwość nocować właściwie każdy. Wyprzedaż tyczy się rezerwacji doby, która kosztuje jeden funt. Promocja obejmuje aż 500 pokoi. Start gorących kosztów zaczyna się 27 stycznia o 13 polskiego czasu. Na oficjalnej stronie hotelu można zarezerwować noclegi na czas od lutego do końca kwietnia 2011 roku. Dla turystów, którzy niebawem wolą zwiedzić Londyn noc w czterogwiazdkowym hotelu za pięć zł to niesamowita okazja. Niewątpliwie z powodu wielu chętnych strona może się zawieszać lub posiadać kwestie z działaniem.

Powinno się dodać, że to nie pierwsza taka ciekawa akcja tego hotelu. W trakcie ostatniego szału cenowego zarezerwowano mniej więcej 1000 pokoi w 13 minut. Rezerwacje kieruje się oczywistymi zasadami. Hotele można bukować dosłownie na jedną noc. Turyści muszą wykazać się zdecydowaniem, gdyż nie można konwertować bądź zrezygnować z rezerwacji. Cena hotelu, pomimo że niezbyt wygórowana, zawiera podatki a także śniadanie dla gości. Interesujące ceny obejmują pokoje dwuosobowe.

W pomieszczeniach znajdują się dwa niezbyt duże łóżka, bądź jedno podwójne. Niezależnie od ilości ludzi w pokoju, goście płacą taką samą cenę. Używając promocji na pokój w hotelu Hoxton, warto również nie przepłacić za bilet lotniczy i korzystać z aktualnych promocji na połączenia z Londynem. Z Lufthansą polecimy do stolicy Wielkiej Brytanii a 399 PLN. Air France oferuje połączenia z Warszawy za 590 złotych. W takiej samej cenie lot realizuje KLM. Z Krakowa z Lotem polecimy za 666 PLN. Można również skorzystać z usług tanich linii lotniczych. Tutaj najatrakcyjniejsze ceny proponuje Ryanair. Loty do Londynu kosztują 70 zł. Wyloty odbywają się ze wszystkich większych miast Polski w tym Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Katowic, Wrocławia. Z Wizz Airem do Londynu polecimy za 89 zł z Katowic, Poznania i Gdańska.

Dodaj komentarz