Powody dla których warto skorzystać z pomocy drogowej

Powody dla których warto skorzystać z pomocy drogowej

Dlaczego warto korzystać z pomocy drogowej

Pomoc drogowa to wsparcie, które doceni każdy kierowca podczas awarii samochodu na drodze. Każdy kierowca wie o jej istnieniu, jednak nie każdy wie, czym ona się dokładnie zajmuje i kiedy warto z niej skorzystać. Pomoc drogowa kojarzy nam się najczęściej z holowaniem i lawetą, jednak w swojej ofercie może mieć znacznie więcej usług. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z pomocy drogowej i kiedy może Ci się przydać skorzystanie z jej usług.

Powody dla których warto skorzystać z pomocy drogowej

Awaria samochodu i korzystanie z pomocy drogowej najczęściej kojarzy nam się z koniecznością odholowania auta do najbliższego mechanika. Nie jest to jednak jedyna usługa, jaką świadczą pracownicy pomocy drogowej, warto skorzystać z niej jeszcze w wielu innych sytuacjach.

Laweta Słubice https://www.pomoc-drogowa-slubice.com.pl/ może Ci pomóc w momencie, gdy Twój samochód ulegnie awarii na trasie i nie możesz sam poradzić sobie z usterką. Jako kierowcy często zapominamy o wożeniu ze sobą podstawowych narzędzi, które mogą nam pomóc np. przy wymianie koła czy naprawie drobnej usterki. Jeśli awaria nie jest skomplikowana i można ją naprawić na postoju to pomoc drogowa może Ci w tym pomóc i nie będzie konieczne zabieranie auta na lawecie.

Pomoc drogowa Świecko Słubice pracuje całą dobę siedem dni w tygodniu. Nie ważne gdzie i kiedy przydarzy Ci się awaria, zawsze możesz liczyć na fachową pomoc. Holowanie 24h Słubice zabierze Twój samochód nawet w środku nocy, jeśli zajdzie taka potrzeba, a usterki nie będzie dało się naprawić na miejscu. Nie zostaniesz sam podczas trudnej sytuacji, wystarczy, że wykonasz jeden telefon i wskażesz miejsce, w którym się znajdujesz.

Naprawa lub holowanie auta na własną rękę może się źle skończyć i w ostateczności będzie kosztować nas więcej niż usługa pomocy drogowej. Osoby, które mają samochód z automatyczną skrzynią biegów, powinny całkowicie zrezygnować z samodzielnego holowania auta. Automatów nie można holować na tradycyjnej lince tak jak zwykłych samochodów, przez co bardzo łatwo jest je uszkodzić, jeśli zrobi się to w nieprofesjonalny sposób.

Laweta Słubice odwiezie Twój samochód do mechanika w sposób bezpieczny. Dodatkowo będziesz miał pewność, że prócz usterki, która spowodowała zatrzymanie się samochodu, nie będziesz musiał zapłacić za nową skrzynię biegów, która uległa awarii podczas holowania. Kierowcom często wydaje się, że korzystanie z pomocy drogowej jest droższe niż samodzielne poradzenie sobie z problem. Nie zawsze tak jest, a czasem korzystając z profesjonalnej usługi, zapłacimy mniej niż za naprawę zniszczeń, których auto nabawi się podczas holowania na lince przez znajomego.

Dodaj komentarz