Białka apartamenty — nowe i luksusowe obiekty, w których wypoczniesz

Białka apartamenty — nowe i luksusowe obiekty, w których wypoczniesz

Marzy Ci się urlop z niesamowitym widokiem na góry, gdzie wreszcie wypoczniesz i zregenerujesz siły? Wybierz Białkę Tatrzańską, w której niedawno zbudowano luksusowe apartamenty z basenem i balie jacuzzi. To miejsce z wieloma okolicznymi atrakcjami. Na terenie obiektu czeka również na Ciebie sauna i inne udogodnienia.

Co takiego mają apartamenty Nova Białka, że warto je wynająć?

Białka apartamenty to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. W trwającym od maja aż do września sezonie letnim na gości luksusowego obiektu Nova czekają nowe atrakcje. Zaliczyć do nich można m.in. basen oraz dwie balie jacuzzi, a także saunę ogrodową. Dla rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w większym gronie obiekt Nova przygotował również zadaszone grillowisko, miejsce na ognisko, domek rekreacyjny, a także plac zabaw dla najmłodszych.

Piękne apartamenty Nova Białka są przy tym położone w doskonałej lokalizacji z widokiem na piękne i malownicze góry. Z obiektu masz blisko do:

  • term (ok. 1500 m), na które goście obiektu Nova mają nawet 20% rabatu;
  • rzeki (ok. 300 m);
  • lodowiska (ok. 1200 m);
  • stoku narciarskiego (ok. 1300 m);
  • supermarketu (ok. 100 m);
  • restauracji (ok. 1500 m);
  • apteki (ok. 300 m).

Jest to zatem dobre miejsce na pobyt o każdej porze roku, ponieważ niezależnie od pogody zawsze znajdziesz coś dla siebie. Warto mieć przy tym na uwadze, że Białka Tatrzańska jest zdecydowanie spokojniejsza i mniej odwiedzana przez turystów, dzięki temu możesz tu faktycznie odpocząć.

Jeżeli chodzi o sam obiekt i znajdujące się w nim apartamenty to wyróżnia je piękny, nowoczesny wystrój i bezpretensjonalny design. Zostały one zaprojektowane z uwzględnieniem wygody odwiedzających, dlatego znajdziesz w nich wszystko to, czego potrzebujesz do relaksu i wypoczynku. Lokalizacja w centrum pozwoli Ci nie martwić się o to, że do sklepu, czy miejscowych atrakcji masz daleko. A jeżeli już zwiedzisz Białkę Tatrzańską  wzdłuż i wszerz, to bez większych utrudnień pojedziesz z niej do innych miejsc wartych zwiedzenia.

Dlaczego warto wybrać Białkę Tatrzańską na urlop?

Białka Tatrzańska to urokliwa wieś w podhalańskiej, południowej Polsce, która nawet w sezonie turystycznym jest spokojnym miejscem. Możesz tu wypocząć, cieszyć się widokiem gór, poczuć podhalański klimat, dobrze zjeść i zwiedzić ciekawe miejsca.

Ta niepozorna miejscowość jest doskonałym miejscem zarówno dla grupy znajomych, jak i rodzin z dziećmi. O każdej porze roku w Białce Tatrzańskiej znajdziesz atrakcje warte uwagi. Z miejscowości bez większego trudu i korków dojedziesz również do innych miast i wsi, które warto zwiedzić na Podhalu.

Dodaj komentarz