Wypożyczalnia samochodów Kraków? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów Kraków? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Kraków to jedno z najpopularniejszych turystycznych miast, które w każdym sezonie odwiedzają miliony polskich i zagranicznych turystów. Zwiedzanie Sukiennic, Wieliczki, czy popularnej krakowskiej Starówki to obowiązkowe punkty podróży. Miejsca te najwygodniej zwiedza się samochodem – zwłaszcza jeżeli decydujemy się na rodzinną podróż razem z dziećmi.

Czasami jednak nasze auto zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Gdy więc Twoje wakacyjne plany pokrzyżowała nagła awaria samochodu i nie masz drugiego pojazdu, którym pojedziesz na długo wyczekiwany, rodzinny urlop, warto pomyśleć o wypożyczeniu auta.

Gdzie najlepiej wynająć samochód – w miejscu docelowym podróży, czy wcześniej?

Wypożyczenie auta pomaga odzyskać utraconą niezależność spowodowaną nagłą awarią prywatnego samochodu. Przykładowe auto od BEEP.rent możesz wynająć w jednym miejscu i zwrócić pojazd w innym mieście, oddalonym nawet o setki kilometrów. Wypożyczalnia nie narzuca Ci miejsca, to Ty decydujesz, gdzie i kiedy chcesz zwrócić auto.

Dlaczego akurat BEEP.rent? Ponieważ to wypożyczalnia, która pozwala ograniczyć liczbę samochodów w mieście. Wypożyczone auto nie należy bezpośrednio do floty wypożyczalni, lecz do mieszkańców poszczególnych miast. Jest to tzw. carsharing peer-to-peer, który zyskuje coraz więcej zwolenników. Warunki wypożyczenia są proste – bierzesz auto i traktujesz je tak, jakbyś otrzymał pojazd od najlepszego przyjaciela. O auto dbasz zatem jak o własne.

Jak wypożyczyć auto od BEEP.rent w Krakowie?

Wypożyczenie auta od BEEP.rent nie zajmuje dużo czasu, a rezerwacja jest wygodna dla każdego. Wystarczy odwiedzić stronę https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-krakow/, a następnie w wyszukiwarce dostępnych aut podać termin planowanego wynajmu oraz miejsce odbioru samochodu. System wyszuka dostępne we wskazanym terminie pojazdy. Na tym etapie możesz podejrzeć techniczne parametry każdego z nich i zadecydować, które auto sprosta Twoim potrzebom.

Po wybraniu auta pozostaje Ci jeszcze wskazać, ile mniej więcej kilometrów planujesz przejechać. Im będzie ich mniej, tym niższa cena auta za dobę. Jeśli planujesz wyjazd poza Polskę – to powinieneś również zaznaczyć opcję „podróż za granicę”. Zapoznaj się z wyliczeniami ceny za wynajem, a następnie rozpocznij rezerwację auta. W tym celu przygotuj dowód osobisty oraz prawo jazdy kierowcy. Jeżeli chodzi o uiszczenie opłaty za wynajem – to możesz dokonać jej w trakcie rezerwacji w całości albo wpłacić tylko część pieniędzy. Pozostałą kwotę możesz zapłacić wygodnie u opiekuna BEEP.rent dopiero przy odbiorze auta.

Warto przy tym wiedzieć, że każdy pojazd od BEEP.rent posiada odpowiednie ubezpieczenie. W razie nagłej awarii auta lub kolizji wystarczy, że skontaktujesz się z opiekunem BEEP.rent, który we wszystkim Ci pomoże.

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów 

Dodaj komentarz